Varnish purger (8.x-1.5) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Path
ps: يونلور

en: Header
ps: سرۍ

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Performance
ps: كارېدون

en: Port
ps: درشل (پورټ)
