Varnish purger (8.x-1.6) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Name
bg: Име

en: Path
bg: Път

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Performance
bg: Производителност

en: Port
bg: Порт
