Varnish purger (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Scheme
cs: Schéma

en: Name
cs: Jméno

en: Path
cs: Cesta

en: Header
cs: Hlavička

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Performance
cs: Výkon

en: Tokens
cs: Tokeny

en: About
cs: Popis
