Varnish purger (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Value
ja: 値

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Scheme
ja: スキーマ

en: Name
ja: 名前

en: Path
ja: パス

en: Header
ja: ヘッダー

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: Port
ja: ポート

en: Tokens
ja: トークン

en: Token
ja: トークン

en: About
ja: アバウト
