Varnish purger (8.x-1.7) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Name
ar: الاسم

en: Path
ar: المسار

en: Header
ar: الترويسة

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Performance
ar: الأداء

en: Port
ar: منفذ

en: About
ar: حول
