Varnish purger (8.x-1.7) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Scheme
nl: Schema

en: Name
nl: Naam

en: Path
nl: Pad

en: Header
nl: Kop

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Performance
nl: Prestaties

en: Port
nl: Poort

en: Connection timeout
nl: Connectie-timeout

en: Timeout
nl: Time-out

en: Request
nl: Verzoek

en: About
nl: Over
