Varnish purger (8.x-1.8) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
