Varnish purger (8.x-1.9) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Performance
el: Απόδοση

en: Port
el: Θύρα

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα
