Varnish purger (8.x-1.9) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Path
eu: Bide-izena

en: Header
eu: Goiburua

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Port
eu: Ataka

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Entity type
eu: Entitate mota
