Varnish purger (8.x-1.9) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Path
hy: Ուղի

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Port
hy: Պորտ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
