Varnish purger (8.x-1.9) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: Path
tr: Yol

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Performance
tr: Performans

en: Tokens
tr: tokens

en: Token
tr: Simge

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Request
tr: İstek

en: About
tr: Hakkında

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
