Varnish purger (8.x-1.12) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Scheme
sv: Schemaläggning

en: Name
sv: Namn

en: Path
sv: Sökväg

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Performance
sv: Prestanda

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: About
sv: Om

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling
