Varnish purger (8.x-1.12) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: Port
th: พอร์ต

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Bundle
th: กลุ่ม
