Varnish purger (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Scheme
ca: Esquema

en: Name
ca: Nom

en: Path
ca: Camí

en: Header
ca: Capçalera

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Performance
ca: Rendiment

en: Tokens
ca: Comodins

en: About
ca: Detalls

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall
