Varnish purger (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Scheme
kn: ಸ್ಕೀಮ್

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Headers
kn: ಹೆಡರ್‌ಗಳು

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
