Varnish purger (8.x-2.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Name
ne: नाम

en: Path
ne: मार्ग

en: Header
ne: हेडर

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका
