Varnish purger (8.x-2.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Port
ka: პორტი
