Varnish purger (8.x-2.1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Scheme
pl: Schemat

en: Name
pl: Nazwa

en: Path
pl: Ścieżka

en: Header
pl: Nagłówek

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Performance
pl: Wydajność

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Token
pl: Wzorzec

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Request
pl: Żądanie

en: About
pl: O stronie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw
