Varnish purger (8.x-2.2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Path
ml: വഴി

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്
