Varnish purger (8.x-2.2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Path
ro: Cale

en: Header
ro: Cap

en: Performance
ro: Performanță

en: Token
ro: Simbol

en: About
ro: Despre

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet
