Varnish purger (8.x-2.3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Name
bn: নাম

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Port
bn: পোর্ট

en: About
bn: সম্পর্কে
