Varnish purger (8.x-2.3) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Name
eo: Nomo

en: Path
eo: Vojo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Performance
eo: Rendimento

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
