Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Name
cs: Jméno

en: Filter
cs: Filtr

en: Add Filter
cs: Přidat filtr

en: Filters
cs: Filtry

en: Key
cs: Klíč

en: Secret
cs: Klíč
