Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Value
de: Wert

en: Add Filter
de: Filter hinzufügen

en: Filters
de: Filter

en: Key
de: Schlüssel

en: Access Key
de: Zugriffsschlüssel

en: All purgers configured.
de: Alle Bereinigungen konfiguriert
