Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Name
hu: Név

en: Region
hu: Régió

en: Filter
hu: Szűrő

en: Add Filter
hu: Szûrõ hozzáadása

en: Filters
hu: Szűrők

en: Key
hu: Kulcs

en: Secret
hu: Titok
