Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Name
pt: Nome

en: Region
pt: Região

en: Filter
pt: Filtro

en: Add Filter
pt: Adicionar filtro

en: Filters
pt: Filtros

en: Key
pt: Chave
