Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Name
ast: Nome

en: Region
ast: Rexón

en: Filter
ast: Filtru

en: Filters
ast: Filtros

en: Key
ast: Llave
