Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Name
dz: མིང་།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
