Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Name
gl: Nome

en: Region
gl: Área

en: Filter
gl: Filtro

en: Filters
gl: Filtros

en: Key
gl: Clave
