Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Name
gu: નામ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Key
gu: ચાવી
