Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
