Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Name
oc: Nom

en: Filter
oc: Filtrar

en: Filters
oc: Filtres

en: Key
oc: Clau
