Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Name
sv: Namn

en: Filter
sv: Filtrera

en: Add Filter
sv: Lägg till filter

en: Filters
sv: Filter

en: Key
sv: Nyckel

en: Secret
sv: Hemlighet

en: Access Key
sv: Åtkomstnyckel
