Varbase Theme (8.x-4.17) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Login
hr: Prijava

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: General
hr: Općenito

en: or
hr: ili

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
