Varbase Theme (8.x-4.18) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: General
ku: گشتی

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
