Varbase Theme (8.x-4.18) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: General
vi: Tổng quát

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
