Varbase Theme (8.x-4.19) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು
