Varbase Theme (8.x-5.0-alpha2) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ
