Varbase Theme (8.x-5.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Login
nl: Inloggen

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Header
nl: Kop

en: General
nl: Algemeen

en: or
nl: of

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Back to
nl: Terug naar

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Register a new account
nl: Inschrijven voor nieuw account

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Toggle navigation
nl: Navigatie wisselen

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties
