Varbase Theme (8.x-5.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Login
uk: Вхід

en: Help
uk: Довідка

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: General
uk: Загальне

en: or
uk: або

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: All rights reserved.
uk: Всі права захищені.

en: Forgot your password?
uk: Забули пароль?

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії
