Varbase Theme (8.x-6.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Help
km: ជំនួយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: General
km: ទូទៅ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
