Varbase Theme (8.x-6.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Login
ug: كىرىش

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Tabs
ug: جەدۋەل
