Varbase Theme (Bootstrap 3 - LESS) (8.x-6.3) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Login
fa: ورود

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Help
fa: راهنما

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Header
fa: سربرگ

en: General
fa: عمومی

en: or
fa: یا

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Main navigation
fa: منوی اصلی

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Status messages
fa: پیام‌های وضعیت

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Forgot your password?
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Site branding
fa: برند سایت

en: Primary admin actions
fa: اقدامات مدیریتی پایه
