Varbase Theme (Bootstrap 3 - LESS) (8.x-6.9) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Footer menu
bs: Footer meni

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije
