Varbase Theme (Bootstrap 4 - SASS) (8.x-6.0-beta3) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Login
no: Logg inn

en: Go to next page
no: Gå til neste side

en: White
no: Hvit

en: or
no: eller

en: Skip to main content
no: Hopp til hovedinnhold
