Varbase Theme (Bootstrap 4 - SASS) (8.x-6.32) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Login
se: Logge sisa

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: or
se: dahje

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui
