Varbase Theme (Bootstrap 4 - SASS) (9.0.12) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Login
ug: كىرىش

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: White
ug: ئاق

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
