Varbase Theme (Bootstrap 4 - SASS) (9.0.16) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Login
af: Gebruiker

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Path to custom logo
af: Pad na alternatiewe logo

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
af: Indien jy nie direkte toegang tot die bediener het nie, gebruik hierdie veld om jou logo op te laai.

en: Upload logo image
af: Laai logo beeld op
