Varbase Theme (Bootstrap 4 - SASS) (9.0.20) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Path to custom logo
ku: ڕێرەو بۆ لۆگۆی راسپێردراو

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
ku: ئەگەر تۆ پەڕگەی راستەوخۆت نیە بۆ چوونە ناو سێرڤەر ، ئەوا لێرەدا لۆگۆکەت بار بکە.

en: Upload logo image
ku: وێنه‌ی لۆگۆ به‌رز بکه‌وه‌

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
