Varbase Theme (Bootstrap 4 - SASS) (9.0.23) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Footer
lv: Kājene

en: standard
lv: standarta

en: Navigation
lv: Navigācija

en: White
lv: Balts

en: or
lv: vai

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Path to custom logo
lv: Ceļš uz pielāgotu logotipu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lv: Ja jums nav tiešas pieejas servera failu sistēmai, izmantojiet šo lauku, lai augšupielādētu savu logo.

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Upload logo image
lv: Augšupielādēt logo attēlu

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: Use the logo supplied by the theme
lv: Izmantot tēmas nodrošināto logo
